Megtanítunk szörfözni - Csapasd velünk Balatonszemesen!
Tudtad, hogy a szörfözés szabad és felemelő érzése ajándékba adható? Amennyiben kitartó és szorgalmas a megajándékozott garantáljuk, hogy pár óra oktatás után már biztonságosan, önállóan fog tudni kezelni egy szörföt és a hozzá tartozó elemeket.
Amennyiben szeretne gyorsan és biztonságos körülmények közt megtanulni szörfözni, akkor ez a tökéletes élményajándék. Mi garantáljuk, hogy jó társaságban folyamatosan segítve a haladást, megtanítjuk az első lépéseket, a biztonságos eszköz kezelést és haladást. Csak rá fókuszálunk, hogy a fejlődési ütem szerint igazítsuk az oktatás menetét és garantáljuk a jó hangulatot és kikapcsolódást!
Mikor válassz minket és a szörfözést?
- ha nem ijedsz meg a kihívásoktól
- ha szeretnéd megtapasztalni és kezelni a természet elemeit
- ha mindemellett feszegetnéd korlátajidat fizikai és mentális szempontból egyaránt.
Miért ez a sport?
Rengeteg pozitív hatása van testünkre és lelkünkre egyaránt!
Testedzés mellet teljesen kikapcsolja a nem célzott gondolataidat, mivel szörfözés közben rengeteg dologra kell figyelned egyszerre (testtartás, víz, szél, vitorla, deszka, stb.…) ezáltal minden problémát a parton tudsz hagyni. Mindemellett még frisslevegőn vagy és nem az egészségtelen városi környezetben.
Teljesen át tudod adni magad a sportnak és az általa nyújtott élménynek, amely nagymértékben csökkenti a benned felgyülemlett stresszt.
Az oktatás menete ha több órás élményajándékot adsz:
- Rövid elméleti ismertető az eszközökről és természeti elemekről (szél, víz)
- Egyensúlygyakorlatok a deszkán
- Szárazföldi szimulátoros ismertetés a szörfözés alapjairól (elindulás, irányváltás, alap fordulás)
- Bemutatott gyakorlatok elsajátítása a vízen
- elindulás (vitorla felhúzása)
- helyes testtartás, vitorlatartás a deszkán
- irányváltás haladás közben (szél felé, széltől el)
- Alap forduló mind két irányba
- felkészítés az önálló szörfözésre
Mi az, amit mi nyújtunk számodra?
Bázisunkon gyenge szeles körülményekre optimalizált kényelmes tanulószörfök és felkészült oktatók várnak.
Előttünk elterülő vízterület 6 km hosszan akadálymentesen beszörfözheztő és garantáltan derékig érő víz van (partól 500 méterig)
Oktatási tematikánkat úgy állítottuk össze hogy megtaláld a számodra a megfelelőt akár komolyan érdeklődsz (javasoljuk a 10 órás oktatást) , vagy csak ki szeretnéd próbálni a szörfözést (vegyél annyi órát amennyit jónak látsz és a 10. órát ingyen biztosítjuk számodra).
Amennyiben társasággal érkezel, csoportos oktatást is biztosítunk számotokra. Garantált figyelmet kapsz nálunk, a veled töltött órán a fejlődésed és jóhangulatod az elsődleges!
Sokan kérdezik, miért is van szükségem oktatásra?
Egyedül is megtudom tanulni a 21. század technológiáját (online videók, oktató anyagok) segítségül hívva.
Első sorban nagyon fontos a megfelelő tanuló felszerelés, helyesen begyakorolt technikák.
Ezek hiányában a kezdő szörfösök többsége nagyon gyorsan feladja. Nagy segítség az online elérhető videók tömkelege, de a tanulás üteme jóval lassabb. Mivel nem látja a tanuló magát kívülről és igy nem tud javítani a helytelen technikákon. Sokszor ez a folyamat hosszadalmas szenvedéshez vezet mire élvezhető válik a sport.
Ajánlott, hogy oktató segítséggel vágj bele a tanulásba!
- tanulás ideje sokkal rövidebb
- nem ruházol be feleslegesen olyan eszközbe, amit később nem tudsz használni
- Jó társaságba is csöppenhetsz, akikkel élvezheted a szörfözést
Ár tartalmazza:
- az oktatást és a felszerelés használatát
- mentőmellény és szükség esetén neoprén ruha használatát
Hogy adhatod ajándékba ezt a szörfoktatást?
Tedd a kosárba az élményt, miután kiválasztottad, hány órára szóljon ajándékod!
Utána válaszd ki, milyen formában, csomagolásban, szeretnéd megkapni az utalványt, de kérheted online utalványként is.
Ha van idő és valami kézzel fogható formában szeretnéd az élményt ajándékozni akkor választhatsz különböző csomagolások közül, ezt követően a kollégák csomagolják, elküldik futárszolgálattal a rendelésed vagy az irodánkban akár azonnal átveheted.
Ha hétvége van, és gyorsan szükséged lenne az ajándékra, de már nincs idő a kiszállításra, vagy az irodánk zárva van, akkor válaszd az e-utalványt!
A bankkártyás fizetés után pár perccel már meg is kapod az online/letölthető utalványt a rendeléskor megadott email címre!
Nincs más teendőd mint kinyomtatni és már át is adható ajándékba, de küldheted telefonon is email formájában. Ha magadnak / magatoknak rendelted az élményt már foglalhatod is az időpontot az utalványbeváltás menüpontunkban > https://meglepkek.hu/utalvany
Bármilyen kérdésed lenne még megrendelés előtt keress minket e-mailen, telefonon, chaten. Telefonon és e-mailen akár hétvégén is elérsz minket!
Élmény időtartama
Átvételi módok
60.000 Ft feletti rendelés esetén INGYENES kiszállítás!
- hétköznap 16 óráig leadott megrendelésed a következő munkanapon megkapod, akár másnapra!
Fizetési módok
Írj nekünk e-mailt, minden kérdést hamar megválaszolunk: info@meglepkek.hu, ha még ennél is gyorsabban szeretnéd a választ akkor itt jobb oldalt a chatablakban a kollégák munkaidőben (H-P: 8:00 -17:00) megválaszolnak minden kérdést.