Ha nincs meg a kellő lovastudás, akkor sincs gond, ha semmi előképzettség sincs, akkor vezetőszáron gyalogosan kísérik a lovast, ha ennél kicsit többet tud, de úgy látjuk hogy kell a támogatás akkor másik lovon ülve egy vezetőszáron kísérik a vendéget, ha pedig megfelelő a tudás akkor szintén kísérettel, de segítség nélkül is mehet a túra.
Célunk, hogy a lovardába érkező gyerekek és felnőttek megszeressék a lovaglást és hosszú távon beépüljön a mindennapjaikba, mint szabadidős tevékenység. A jelenlegi generáció egy teljesen más módszertanú oktatást igényel, így folyamatosan fejlesztjük egyedi élményalapú oktatási folyamatunk! Ennek eredményeként, egy játékos alapozó időszakkal kezdünk, ahol az elsődleges szempont a lovakhoz való kötődés kialakítása, rengeteg játékkal és fejlesztő eszközzel. Ennek eredményeként egy 10-12 éves gyerek, már annyira elszánt és motivált, hogy komolyabb kihívásokat is teljesíteni tudjon, és képes legyen egy 4-600 kg-os állatra befolyást gyakorolni.
6 éves kortól és felnőtteknek egyaránt biztosítunk futószáras oktatást, osztály és tereplovaglást magasan képzett, nagy tapasztalattal rendelkező oktatókkal, terepvezetőkkel.
A lovasprogram helyszíne Szentgál, Veszprém megye.
A lovastúra időtartama fáradságtól, felkészüléstől függően 2-3 óra! Érkezés után lóápolás, egy gyors, pályán való szintfelméréssel és már indulhat is a túra.
Van egy súlyhatár, amit meghatároztunk lovasoknál, ez 90 kg, e fölött a lovainkat nem szeretnénk terhelni, reméljük aki szereti a lovaglást és a lovakat megérti.
Utalványbeváltást ezen a linken intézheted és utána telefonszámon már csak az időpontot kell egyeztetni kollégánkkal, hogy mikor viszed el az autót, mész a repülésre, hajózásra, stb https://meglepkek.hu/utalvany/bevaltas.
Élmény időtartama
2-3 óraA helyszín leírás
Az élményprogram helyszíne: Szentgál.
Írj nekünk e-mailt, minden kérdést hamar megválaszolunk: info@meglepkek.hu, ha még ennél is gyorsabban szeretnéd a választ akkor itt jobb oldalt a chatablakban a kollégák munkaidőben (8:00-17:00-ig) megválaszolnak minden kérdést.

Díszboríték
Különlegesen Exkluzív kialakítású aranynyomással, igényes formalakkozással készült díszboríték - 1.850 Ft

Díszdoboz
Stílusos, elegáns fekete formalakkozott díszdoboz ami már egy komplett ajándékcsomag – 1.990 Ft

Dísztok
Elegáns fekete formalakkozott dísztok amivel ünnepélyes lesz a csomagolás – 1.990 Ft

Palackposta
Különleges "csomagolási" forma, az utalványt üveg palackba és fa dobozba csomagoljuk - 6.990 Ft

Narancs színű boríték
Egyszerű de mutatós narancssárga boríték utalvány átadáshoz – 250 Ft

Egyedi utalvány Puzzle formában
Kreatív és vicces ajándékozási forma, a konkrét utalványról egyedi puzzle-t készítünk - 4.990 Ft

Fadoboz feszítő vassal
Igényes, vagány 27x27 cm-es faláda feszítővassal, szegekkel és benne az elrejtett utalvánnyal díszdobozban. - 19.990 Ft

Kiugró ajándékutalvány
Egyedi csomagolási forma, a dobozt feltépve konfetti robban az ünnepeltre, az utalványt bele csomagoljuk - 4.490 Ft Nézd meg milyen a hatása!

Díszhenger
Exkluzív, fekete díszhenger elegáns arany díszítéssel. Igazi különlegesség, az ajándék méltó díszítése – 1.990 Ft

Arany szülinapi díszboboz ajándék palack borral
Az élményutalványt palackpostába tekerjük amit egy ajándék üveg borral* együtt elegáns arany "BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT" feliratú dobozba helyezünk - 11.990 Ft
*bor nem választható

Mágneses díszdoboz
Elegáns és komplett csomagolási forma, ami azonnal átadható – 2.990 Ft

Égetett fadoboz ajándék borral
Az utalványt palackpostába tekerjük és egy ajándék bort* csomagolunk mellé – 12.990 Ft
*bor nem választható